Moje święta Bożego Narodzenia

No i znowu mamy święta, czyli masowe wysyłanie spamu przez emaila, sms-y, nk.pl a w tym roku doszedł jeszcze Fejsbuk. W tym roku ja osobiście bojkotuję wysyłanie życzeń powyższymi sposobami (innymi w sumie też). Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, ale męczy mnie kolejny raz wymyślanie durnych życzeń z tejże okazji.

Jakby mało było tego SPAM-u to dochodzą kolejne życzenia składane przy wigilijnym stole i co roku trzeba się dzielić opłatkiem w sumie nie wiadomo po co ? I jak zwykle co roku po kolei trzeba wymyślać (a raczej odgrzewać stare) życzenia. I tak po kolei :

1. Babciom, dziadkom, rodzicom, wujkom ciotkom i innym starszych osobom życzymy przede wszystkim zdrowia.
2. Małolatom szóstek w szkole.
3. Nastolatkom znalezienie chłopaka/dziewczyny (niepotrzebne skreślić).
4. Absolwentom znalezienia pracy.
5. Pracującym milionów na koncie
6. Małżeństwom kolejnych potomków
etc, etc

Co za bzdura. Co roku to samo. Nie można powiedzieć sobie po prostu Wesołych Świąt ? Najgorsze co akurat mnie dotyka to życzenia od wszystkich kolejnego potomka. A ktoś się zastanowił, czy aby na pewno ja tego chcę ? A jeśli nawet ja chcę i moja żona też chce, to może już nie możemy i wtedy z życzeń wychodzi porażka :/ Nie, nie chcę aby ktokolwiek mi życzył kolejnego potomka. Miliona na koncie też nie potrzebuję (choć nie narzekałbym jakbym go miał). W sumie jedyne czego chcę to zadowolenia z życia co akurat zależy tylko ode mnie a nie od życzeń.

Tak więc jeśli ktokolwiek ma ochotę mi złożyć życzenia to niech napisze po prostu Wesołych Świąt, czego i ja wszystkim życzę.

Mógłbym jeszcze napisać  o samej gonitwie przedświątecznej, ale czuję w moczu, że się nie wyrobię, bo żona mnie zaraz zapędzi do jakiegoś odkurzania, czy też innych obowiązków. No to na razie…